Моніторинг і боротьба з плагіатом

До публікації приймаються тільки оригінальні матеріали, які не були опубліковані раніше і не подавалася для публікації в інший журнал.
Редакція користується програмним забезпеченням для виявлення текстових запозичень в представлених рукописах: Detector Plagiarist, Antiplagiat, eTXT. Рукописи, в яких виявлено плагіат або текстові запозичення без посилань на першоджерело, відхиляються редакційною колегією до публікації в журналі.
 
Плагіат перед публікацією
Редакційна рада журналу аналізує будь-який випадок плагіату по суті. Якщо плагіат або текстові запозичення виявлений редакторами або рецензентами на будь-якому етапі публікації рукописи, автора (авторів) попереджають про необхідність переписати текст або зробити посилення на першоджерело. Якщо плагіат більше 25% - стаття може бути відхилена.
 
Політика перевірки на плагіат
Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється редакційною колегією.
Рукописи, в яких виявлено плагіат, обробляються на підставі обсягу плагіату, наявного в рукописи: якщо менше 25% плагіату - рукопис негайно відправляється авторам для перегляду змісту, а якщо більше 25% плагіату - рукопис відхиляється без редакційного рецензування. Авторам рекомендується переглянути статтю.
 
Плагіат після публікації
Якщо плагіат виявлений після публікації, то редакційна колегія проводить аналіз даного факту. Якщо буде знайдений плагіат, редакція журналу зв'яжеться з автором. Сторінки, які містять плагіат, будуть позначені в PDF-файлі. Залежно від масштабу плагіату, документ також може бути відкликаний (вилучено).
 
Як уникнути плагіату
• Використовуйте лапки для слів, узятих дослівно з джерела
• Не змінюйте частини цитати в контексті пропозиції
• Використовуйте окремі знаки для цитати в цитаті
• Використовуйте три крапки (пробіл і три точки) для частини опущеною цитати
• Використовуйте дужки для доданих власних слів
• Обмежте використання прямих цитат
Намагайтеся перефразувати інформацію або узагальнити інформацію, отриману з різних джерел, використовуючи власні слова.
Автори несуть відповідальність за отримання дозволу на авторське право для відтворення ілюстрацій, таблиць, малюнків, взятих у інших авторів і / або джерел. Дозвіл повинен бути розміщено внизу під кожним елементом.
 
Автоплагіат
Необхідно уникати дублювання статті, плагіату та само-плагіату. Якщо ви не впевнені, що мається на увазі під плагіатом, тоді читайте статтю в Вікіпедії (https://en.wikipedia.org/wiki/Plagiarism). Само-плагіат визначається як тип плагіату, в якому автор перевидає роботу в повному обсязі, або повторно її деяку частину з своєї раніше опублікованої роботи в новій статті. Характерною рисою такої статті є відсутність посилань на свої попередні публікації. Статті перевіряються на наявність плагіату. Якщо такі докази знайдені стаття буде відхилена